Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Zmiana trybu funkcjonowania Schiessl Polska

WSZYSTKIE ODDZIAŁY SCHIESSL POLSKA PRACUJĄ BEZ ZAKŁÓCEŃ!

Szanowni Klienci,

Wasze zdrowie i zdrowie naszych pracowników jest tak samo ważne, jak konieczność zapewnienia bieżącego funkcjonowania naszej firmy. Utrzymanie obsługi klientów w oddziałach, w celu zapewnienia firmom instalacyjno-serwisowym dostępu do urządzeń, części zamiennych, komponentów i czynników uważamy za nasz obowiązek. 

W związku z tym informujemy, że mimo nadzwyczajnej sytuacji w kraju, wszystkie oddziały Schiessl Polska pracują bez zakłóceń i wszystkie procesy są realizowane.

  • Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, zachęcamy Państwa do kontaktu i składania zamówień przede wszystkim telefonicznie oraz mailowo i do korzystania z dostaw kurierem lub innym transportem zewnętrznym.
  • Na ile to możliwe sugerujemy ograniczenie osobistych wizyt w oddziałach Schiessl Polska, jednak w razie konieczności umożliwiamy zakup bezpośrednio w oddziale firmy oraz odbiór własny towaru z naszego magazynu, wprowadzając jedynie pewne zmiany w sposobie obsługi.
  • Proces sprzedaży będzie realizowany przy ograniczeniu kontaktu bezpośredniego. W przypadku wizyty w oddziale, prosimy Państwa o telefoniczny kontakt z pracownikami oddziału pod numerem widocznym na drzwiach wejściowych. Zamówienie zostanie niezwłocznie przygotowane, a następnie wraz z dokumentami udostępnione do odbioru przed bramą magazynu.
  • Zdecydowaliśmy wykluczyć możliwość zapłaty gotówką, a klienci nie mający przyznanego limitu kredytowego będą proszeni o przelew przed odbiorem towaru.

Powyższe zasady obowiązywać będą do odwołania. Jak zawsze zapraszamy do kontaktu ze wszystkimi pracownikami naszej firmy przez telefon i mail, we wszelkich sprawach technicznych, handlowych i organizacyjnych.

Życzymy Państwu zdrowia, opanowania i spokoju w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Zespół Schiessl Polska Sp. z o.o.