Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Aktualności

2017-03-20

Program doborowy MTA

Zachęcamy Państwa do pobrania z Strefy Klienta i zainstalowania na swoich smartfonach (tylko dla systemu operacyjnego ANDROID) aplikacji Schiessl – Dobór agregatu MTA.

zobacz więcej
2017-03-13

Bitzer - Czynniki chłodnicze – Raport wydanie 19

Od początku lat 90-tych ubiegłego wieku w technice chłodniczej i klimatyzacyjnej nastąpił szereg drastycznych zmian. Ich przyczyną jest udział czynników chłodniczych emitowanych do atmosfery w niszczeniu ozonu stratosferycznego oraz powiększaniu efektu cieplarnianego.

zobacz więcej
2017-02-23

Schiessl Polska generalnym dystrybutorem HISENSE

W październiku 2016 roku została podpisana wieloletnia umowa o współpracy pomiędzy firmami Schiessl Polska Sp. z o.o. i Hisense International Co., Ltd. w zakresie dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych marki Hisense na rynku polskim.

zobacz więcej
2017-02-22

Zaproszenie na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017

Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić na stoisko nr 45 w ramach 15 edycji Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej - Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017.

zobacz więcej
2017-01-19

Schiessl Polska - nowa siedziba oddziału Lublin

Od 30 stycznia 2017 Oddział Lublin zaprasza do nowej siedziby mieszczącej się przy ulicy Budowlanej 16 w Lublinie.

Dogodna lokalizacja nowej siedziby oddziału, w odległości zaledwie 2 km od poprzedniej, przestronniejszy i nowocześniejszy salon sprzedaży oraz większe powierzchnie magazynowe, zapewnią klientom firmy sprawniejszą, szybszą i bardziej komfortową obsługę handlową.

 

zobacz więcej
2016-10-26

Danfoss Lider - program dla Instalatorów

Zapraszamy do udziału w programie Danfoss Lider

zobacz więcej
2016-07-11

Schiessl Polska - nowy oddział w Rzeszowie

Aby zapewnić profesjonalną i sprawną obsługę klientom z regionu podkarpacia nasza firma otworzyła w Rzeszowie oddział. Jest on zlokalizowany na zbiegu ulic: Przemysłowej i 9 Dywizji Piechoty, przy wylocie z miasta w kieruku Sanoka.

zobacz więcej
2016-05-24

Schiessl Polska wyróżniona za promowanie miedzi w systemach instalacyjnych

Podczas Międzynarodowych Targów Instalacje 2016 EUROPEJSKI INSTYTUT MIEDZI przyznawał statuetki  „Za promowanie miedzi w systemach instalacyjnych”. Schiessl Polska Sp. z o.o. znalazła się w gronie nagrodzonych firm za upowszechnianie technologii opartych na miedzi w instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych.

zobacz więcej
2016-05-12

Dni Otwarte w Schiessl Polska - cykl spotkań z klientami maj 2016

DNI OTWARTE W SCHIESSL POLSKA - cykl spotkań z klientami maj 2016

zobacz więcej
2016-04-15

Schiessl Polska autoryzowanym dystrybutorem czynników chłodniczych HONEYWELL

Nasz wieloletni partner handlowy, firma HONEYWELL Fluorine Products, przyznała Schiessl Polska tytuł „Authorized Dealer Compliant with F-gas Regulation” .

Wyróżnienie to jest dowodem uznania oraz podziękowaniem ze strony Honeywell za wsparcie we wprowadzaniu na polski rynek wyłącznie produktów najwyższej jakości.

zobacz więcej